Teras kapatma

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Size en yakın Çatı Firması ofisinde bizimle iletişim kurun veya çevrimiçi olarak fiyat sorgusu gönderin

Bize Ulaşın

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Size en yakın Çatı firması ofisinde bizimle iletişim kurun veya çevrimiçi olarak fiyat sorgusu gönderine.

Bize Ulaşın
Mükemmel Teraslar

Teras Balkon Kapama

Teras kapatma, olağanüstü bir hizmet ve projelerin zamanında ve her bütçeye uygun olarak yapılması standartlara uygun bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için müşterilerimizle doğrudan çalışıyoruz

Bize Ulaşın
Author

Teras kapatma

Çatı, teras kapama sürekli olarak müşteri ilişkilerini sürdürmeye ve yüksek kaliteli bir yaklaşımla rekabetçi ve etkili bir paket teslimatı üretmek için müşterilerimizle birlikte çalışma felsefemizi geliştirmeye odaklanmıştır. Proje çeşitliliğimiz ve kaliteye olan bağlılığımız, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini aşmamızı sağlamıştır. . Çalışanlarımıza ve faaliyetlerimizden etkilenebilecek diğer kişilere karşı sorumluluğumuzu kabul ediyoruz. Hizmetlerimiz genel müteahhitlik, inşaat yönetimi, tasarım ve inşaat öncesi hizmetleri içerir. 24 yıldır inşaat sektörüne, bizi en güvenilir yüklenici yapan aynı güvenilir, etik ve ödüllü hizmetle hizmet verdik.

Videomuzu İzleyin

Katalog

Çözüm Çatı İnşaat

Çatı yapımı kaplamaları ve modelleri üzerine çalışan firmamız çatı yağmur olukları çekme oluk eksiz oluk sistemlerin imalatından sonra kenetli sistem çatı kaplamaları üzerine de çalışmaktadır. Bu kaplamalar genel olarak bilinen metal kenet alüminyum kenet titanyum çinko malzemeden imal edilmektedir.

Bu uygulamaların yanı sıra teras kapatma balkon kış bahçesi veranda pergola imalatı yapmaktayız. Genel çatı tamiri ve tadilatı çatı revizyonu çatı aktarma izolasyon yalıtım ve çatı yenileme diye bilinen uygulamaların dışında ahşap ve çelik çatı konstrüksiyon üzerine çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Teras kapama sistemleri

Teras kapatma çatı balkonu üzerinin kapanması genel olarak ahşap silinmiş ekstra malzemeden yapılmaktadır. Bu uygulamada ahşabın kalitesi ve işçiliği önem taşır birinci sınıf ürünler kullanılarak imalat yapılır sonrasında koruma verniği atılarak sonlandırılır tercihen boyada atılabilir üst kaplama genelde eğim az olduğundan membran izolasyon sistemler ile su yalıtımı yapılmaktadır bu şekilde su yalıtımı sağlanır ısı yalıtımı için strafor köpük kullanılır. İkinci olarak da yapı tercihe göre demir (çelik yapı) malzemeden imal edilebilmektedir. Teras kapatma modelleri önü acık olarak veya açılır kapanır katlanır camlar ile çok kullanışlı duruma getirilebilir. Balkon üstü kapatma hobi bahçesi kış bahçesi ve her şekilde yaz kış kullanılabilir hale getirebilirsiniz. İyi günlerde kullanmanız dileği ile.