Metal kenet çatı

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Size en yakın Çatı Firması ofisinde bizimle iletişim kurun veya çevrimiçi olarak fiyat sorgusu gönderin

Bize Ulaşın

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Size en yakın Çatı firması ofisinde bizimle iletişim kurun veya çevrimiçi olarak fiyat sorgusu gönderine.

Bize Ulaşın
Kenet çatı

metal kenet çatı

Metal kenet çatı, olağanüstü bir kaplama hizmeti ve Projelerin zamanında ve bütçeye uygun olarak standarda göre teslim edilmesini sağlamak için müşterilerimizle doğrudan çalışın.

Bize Ulaşın
Author

Metal kenet çatı

Metal kenet çatı kaplama olarak müşteri ilişkilerini sürdürmeye ve yüksek kaliteli bir yaklaşımla rekabetçi ve etkili bir paket teslimatı üretmek için müşterilerimizle birlikte çalışma felsefemizi geliştirmeye odaklanmıştır. Proje çeşitliliğimiz ve kaliteye olan bağlılığımız, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini aşmamızı sağlamıştır. . Çalışanlarımıza ve faaliyetlerimizden etkilenebilecek diğer kişilere karşı sorumluluğumuzu kabul ediyoruz. Hizmetlerimiz genel müteahhitlik, inşaat yönetimi, tasarım inşaatı ve inşaat öncesi hizmetleri içerir. 24 yıldır, bizi en güvenilir yüklenici yapan aynı güvenilir, etik ve ödüllü hizmetle inşaat sektörüne hizmet veriyoruz..

Çatı firmamız, ahşap çelik çatı ve çatı kaplama trendlerinden nasıl yararlanabileceğinizi yenilikleri takip ederek sizlere sunuyoruz.

Tecrübeli kadromuz, projenizin zamanında bitirilmesini ve belirtilen bütçeyle çatı tadilatınızın tamamlanmasını sağlayacaktır.

Katalog

Çözüm Çatı İnşaat

Çatı yapımı kaplamaları ve modelleri üzerine çalışan firmamız çatı yağmur olukları çekme oluk eksiz oluk sistemlerin imalatından sonra kenetli sistem çatı kaplamaları üzerine de çalışmaktadır. Bu kaplamalar genel olarak bilinen metal kenet alüminyum kenet titanyum çinko malzemeden imal edilmektedir.

Bu uygulamaların yanı sıra teras kapatma balkon kış bahçesi veranda pergola imalatı yapmaktayız. Genel çatı tamiri ve tadilatı çatı revizyonu çatı aktarma izolasyon yalıtım ve çatı yenileme diye bilinen uygulamaların dışında ahşap ve çelik çatı konstrüksiyon üzerine çalışmalarımıza devam etmekteyiz.