Son Yorumlar

  Arşivler

  Recent Posts

  Biz kimiz
  Fiyatlandırma
  Çatı tamiri

  Archives

  Son Projeler

  Sormak istediğiniz bir şey var mı?

  Size en yakın Çatı Firması ofisinde bizimle iletişim kurun veya çevrimiçi olarak fiyat sorgusu gönderin

  Bize Ulaşın
  Posted by admin Yorum yok Kiremit çatı kaplama Teras kapatma

  Kiremit çatı kaplama

  Kiremit çatı

  Kiremit çatı kaplama bin yılı aşkın süredir en çok sevilen en estetik çatı kaplama malzemesi olan kiremit artık yüzde yüz su geçirimsiz, mükemmel havalandırmalı ve ısı yalıtımlı sistemlerle uygulanabilmekte.
  Her tür kiremit ile birlikte ve istenildiğinde ısı yalıtımı ile birlikte kullanılarak mükemmel çatı sistemleri oluştururlar.
  Garantili Sistem
  1-) Kiremit
  2-) Su yalıtımı
  3-) Isı yalıtımı
  Belirleyeceğiniz kiremit modelinin altına su yalıtımını sağlayacak kiremit altı su yalıtım levhası konulacaktır. Bunların altına binanızdaki ısı kaybını önleyecek olan ısı yalıtım levhası strafor monte edilecektir, bu sayede yazın daha serin kışınsa daha sıcak bir kullanım alanına sahip olacaksınız. Uygulayacağınız bu sistem dünyadaki ilk çatı sistemi olup 30 yıl sorunsuz kullanım süresine sahiptir.
  Levhanın oluklarının altında bulunan hava boşlukları sayesinde buhar nem atılır ayrıca kiremitlerle levha arasında oluşan hava akımı sayesinde kiremitler daha çabuk kuruyarak ısı yalıtımına katkıda bulunur.
  Levhanın üzerindeki özel girintiler sayesinde kiremitler hem kaymaz hem de düzgün bir görünüme sahip olur.
  Kiremit altına sızan sular oluk diplerinden serbestçe akabildikleri için geçirimsizlik her zaman güven altındadır. Bu sebeple kiremitler çatınızın korumasını değil dekorunu oluştururlar, kiremitler kırılsa bile tüm su yalıtımını levha sağlar.

  Ekonomik Sistem

  1-) Kiremit
  2-) Su yalıtımı (Buhar dengeleyici örtü)

  Bir diğer çatı sistemi olan kiremit ve altına buhar dengeleyici olan su yalıtım örtüsü ise her tür kiremit ile uygulanabilme özelliğine sahip olup ekonomik çatı sistemi isteyenlerin tercihidir. Yüksek teknoloji ile üretilen örtüler yoğuşmayı (terleme) önler, nefes alır, su ve toz geçirmez.