Eksiz oluk

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Size en yakın Çatı Firması ofisinde bizimle iletişim kurun veya çevrimiçi olarak fiyat sorgusu gönderin

Bize Ulaşın

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Size en yakın Çatı firması ofisinde bizimle iletişim kurun veya çevrimiçi olarak fiyat sorgusu gönderine.

Bize Ulaşın

Eksiz Oluk Fiyatları

Eksiz oluk fiyatları uygulama yerine ve uzunluğuna göre değişiklikler gösterebilmekle beraber eski oluk sökümü çatı kaplaması sökümü gerekli bazı yerlerde fiyatlarda farklılıkları çıkmaktadır.

  • 100 metre üzeri eksiz oluk metre fiyatları: 80,00TL
  • 50 metre ve altı eksiz oluk metre fiyatları: 90,00TL
  • 30 metre ve altı eksiz oluk metre fiyatları: 100,00TL

Videomuz

Katalog

Çözüm Çatı İnşaat

Çatı yapımı kaplamaları ve modelleri üzerine çalışan firmamız çatı yağmur olukları çekme oluk eksiz oluk sistemlerin imalatından sonra kenetli sistem çatı kaplamaları üzerine de çalışmaktadır. Bu kaplamalar genel olarak bilinen metal kenet alüminyum kenet titanyum çinko malzemeden imal edilmektedir.

Bu uygulamaların yanı sıra teras kapatma balkon kış bahçesi veranda pergola imalatı yapmaktayız. Genel çatı tamiri ve tadilatı çatı revizyonu çatı aktarma izolasyon yalıtım ve çatı yenileme diye bilinen uygulamaların dışında ahşap ve çelik çatı konstrüksiyon üzerine çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Eksiz oluk sistemleri

Çatı, Eksiz oluk firması olarak müşteri ilişkilerini sürdürmeye ve yüksek kaliteli bir yaklaşımla rekabetçi ve etkili bir paket teslimatı üretmek için müşterilerimizle birlikte işimizi geliştirmeye odaklanmıştır. Proje çeşitliliğimiz ve kaliteye olan bağlılığımız, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini aşmamızı sağlamıştır.  Çalışanlarımıza ve faaliyetlerimizden etkilenebilecek diğer kişilere karşı sorumluluğumuzu kabul ediyoruz. Hizmetlerimiz genel Çatı oluk  kenet çatı, tasarım çatı yapımı öncesi hizmetleri içerir. 24 yıldır çatı sektörüne, bizi en güvenilir yüklenici yapan güvenilir, etik ve kaliteli hizmetle çalıştık.