Çelik çatı yapımı

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Size en yakın Çatı Firması ofisinde bizimle iletişim kurun veya çevrimiçi olarak fiyat sorgusu gönderin

Bize Ulaşın

Sormak istediğiniz bir şey var mı?

Size en yakın Çatı firması ofisinde bizimle iletişim kurun veya çevrimiçi olarak fiyat sorgusu gönderine.

Bize Ulaşın
Çelik Çatı

Çelik çatı konstrüksiyon

Çelik Çatı, yapımı ve projelerin zamanında ve her bütçeye uygun olarak yapılması standartlara uygun bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için müşterilerimizle doğrudan çalışıyoruz

Bize Ulaşın
Author

Çelik Çatı Yapımı

Çelik çatı hizmetini sorunsuz sunan firmamız, yapılacak çelik çatı hakkında büyük bir tecrübe geçmişine sahiptir. Çelik çatı yapının var olan ağırlığına ek yük oluşturup deprem gibi önüne geçilemez, can ve mal kaybına sebep olacak afetlerde en yüksek dayanıklılığı sağlayan, estetik, kaplama ve çatı görünüm tipine göre daha teknolojik bir şekilde kaliteyi sembolize eden bir çatı çeşididir. Diğer yapılarda olduğu gibi bina çatı çevresinin üzerine yine çatı görünüm projesinin müşterinin onayladığı biçimde yapılmasıyla elde edilen yapı çatı yapımı biçimidir.
Çelik çatı, yapının kendi özgü ağırlığına ek zati ağırlık getirmez ve olası doğal afetlerde kalıcılık sağlar. Can kaybına yaptırım sağlayıcı etkilerde bulunmaz, yüksek direnç göstererek yapı bütünlüğünün korunmasını sağlar.
Çelik çatı yapı malzemelerini oluşturan elemanların fabrikasyon olması tam güven sağlar ve kullanılan koruyucu malzemeler sayesinde çatı kalitesini en yüksek seviyede tutar.

Neden bizi seçmelisiniz

Çelik Çatı, yüzyılı aşkın süredir en çok kullanılan sağlam ve yaygın yapı ve çatı konstrüksiyonlarından biridir. Çatı, müşterilerimizin fikirlerini ve vizyonlarını güzel projelere dönüştürüyor. Çelik çatı sistemleri üretim ve montaja dayalı olduklarından dolayı imalatı ya da uygulanması zemin, mekân gözetmeksizin her mevsim, her bölgede kolaylıkla uygulanabilir.
Yapı sahibi ya da yetkilisinin kendine özel olarak çıkarttığı veya çıkarttırdığı tüm projeler kolaylıkla uygulanabilir, dilenirse farklı proje uygulamaları estetik bozmadan sorunsuzca tamamlanarak proje uygun hale getirilebilir.

Katalog

Çözüm Çatı İnşaat

Çatı yapımı kaplamaları ve modelleri üzerine çalışan firmamız çatı yağmur olukları çekme oluk eksiz oluk sistemlerin imalatından sonra kenetli sistem çatı kaplamaları üzerine de çalışmaktadır. Bu kaplamalar genel olarak bilinen metal kenet alüminyum kenet titanyum çinko malzemeden imal edilmektedir.
Bu uygulamaların yanı sıra teras kapatma balkon kış bahçesi veranda pergola imalatı yapmaktayız. Genel çatı tamiri ve tadilatı çatı revizyonu çatı aktarma izolasyon yalıtım ve çatı yenileme diye bilinen uygulamaların dışında ahşap ve çelik çatı konstrüksiyon üzerine çalışmalarımıza devam etmekteyiz.